LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО ЖИВОТНИ

3.120 ден

• Моторизираните патеки на Thomas & Friends Sodor Safari Tiger нудат одлично искуство за играње на децата, бидејќи локомотивите во комплетот можат сами да патуваат низ системот на патеката.
• Вклучува сет од 20 парчиња вклучувајќи ја локомотивата Томас, хилихопетрот Харолд и Тигарчето.
• Децата можат да им помогнат на Томас и Харолд да го спасат денот со овој возбудлив сет на батерии.
• Свртете го прекинувачот на моторот за да го испратите Томас да се трка околу патеката за да го земе младенчето тигар во неговиот товарен автомобил
• Хеликоптерот Харолд ги носи Томас и младенчето на безбедно.
• Оваа играчка ја поттикнува имагинацијата и раскажувањето возбудливи приказни!
• Производот користи 2х1.5V AAA батерии, кои не се вклучени.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 74х30 cm.
• Димензии на пакувањето: 46х12х33 cm.

staza,tomas & friends, томас и пријателите, вовчето томас, играчка, играчка за деца, një lodër për fëmijë, a toy for children, играчка за децу

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СТАЗА ВОЗ ТОМАС СО ЖИВОТНИ

3.120 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!