LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ СО ДИНОСАУРУСИ СО ЏИП

1.490 ден

• Вашиот мал авантурист Бен е тука да ви помогне да ги соберете диносаурусите од комплетот на Imaginext® Jurassic World Camp Cretaceous Runaway Dinos од Fisher-Price!
• Децата можат да ја постават фигурата на Бен во возилото и да започнат во потрага по бебето Raptor, бебето Bumpy-Ankylosaurus и Dracorex.
• Но, внимавајте – притиснете го копчето на грбот на големиот диносаурс и тој ќе почне да ја тресе главата!
• Овој сет се состои од фигура Бен, џип и 3 диносаурси.
• Димензии на пакувањето: 33х24х8 cm.
• Димензии на производот: 15х10х8 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
210035 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ СО ДИНОСАУРУСИ СО ЏИП

1.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!