LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ НЕГА ЗА КУЧЕ

2.090 ден

• Што е позабавно од шетање домашно милениче? Шетајте домашно милениче кое самите сте го дотерале!
• Сетот вклучува домашно милениче со 6 додатоци за дотерување, и 1 несклопен додаток за шетање на кучето.
• Прекрасно кученце која секоја прошетка станува модна ревија.
• Тоа испушта и слатки звуци на кученце кога ја шетате.
• Забавни додатоци кои вклучуваат четка, венче за глава, шноли, стегач и продолжување на косата.
• Одличен подарок за девојќи кои обожуваат домашни миленичиња.
• Производот е наменет за деца на возраст над 4 години.
• Производот користи 3х1.5V A76 батерии.
• Димензии на производот: 28х25.4х13.4 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ НЕГА ЗА КУЧЕ

2.090 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!