LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ КОЦКИ ДНЕВНА СОБА

450 ден

• Внесете радост и возбуда во детската игра.
• Играчка која ја зголемува рачната умешност на децата.
• Со оваа играчка ќе ја подобрите координацијата на рака-око и вештините за склопување на разни фигури.
• Наменето за деца над 6 години.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ КОЦКИ ДНЕВНА СОБА

450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!