LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ФИЛТРИ ЗА АСПИРАТОР ЗА НОС 10ПАР.

230 ден

• Содржи 10 резервни филтри,дизајнирани за маскимална хигиена.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
SKU: 900094 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ФИЛТРИ ЗА АСПИРАТОР ЗА НОС 10ПАР.

230 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!