LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ФИГУРИ ФРОЗЕН 4

2.640 ден

• Сет од 4 фигури Frozen со 4 парчиња облека, тиара и пар чевли.
• Обожавателите ќе можат да ги замислат сите авантури со малите верзии на Ана и Елса, заедно со нивните родители, децата можат да играат сцени од кралското семејство на Арендел.
• Обожавателите на филмовите на Disney Frozen ќе го сакаат овој комплет за кукли како роденденски подарок или празничен подарок.
• Висококвалитетна пластика.
• Идеален за деца над 3 години.
• Димензии на производот: 33.5х32.6х6.4 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
7660002 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ФИГУРИ ФРОЗЕН 4

2.640 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!