LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕТ ЧОРАПИ СО ТРОПКИ

490 ден

• Нараквиците и чорапчињата со својата кадифена структура се специјално дизајнирани за малите рачиња и ноџиња на бебињата.Го засилува чувството на пријателство кај бебињата со нивните забавни ликови. Го поттикнуваат визуелниот развој и го привлекуваат вниманието на бебето.
• Димензии на производот: 6x14cm.
• Димензии на пакувањето: 15x23cm.

Нема на залиха

SKU: 900106 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕТ ЧОРАПИ СО ТРОПКИ

490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!