LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ TTREK СВЕТЛО СИВО КИКАБУ

9.590 ден

• Наменето за деца со тежина од 0 до 36 kg, 0+, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
• За дечиња до 9 кг се поставува во обратен правец од движењето на возилото, препорачливо да се користи до 13kg максимум.
• За дечиња од 9 до 36 кг се поставува во правец на движење на автомобилот.
• ISOFIX систем за дополнителна безбедност и лесна инсталација на седиштето во автомобилот.
• ЅРЅ – систем за заштита од странски податоци;
• Горен каиш за поголема безбедност.
• Потпирач за глава, прилагодлив во 4 позиции.
• 3 позиции на наслонот за седиштето.
• 360 степени ротирачко седиште.
• Многу големо и удобно седиште.
• Многу квалитетен материјал кој не поти, го пропушта воздухот.
• Мека и удобна помошна подлога за помали дечиња.
• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ TTREK СВЕТЛО СИВО КИКАБУ

9.590 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!