LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ MULTISTAGE ТЕМНО СИВО ИЗОФИКС КИКАБУ

11.290 ден

• Наменето за дечиња од0-36кг.Група 0 + / 1/2/3 (0-36 кг);
• За дечиња до 9кг.седиштето се поставува во обратен правец од движењето на автомобилот,препорачливо да се користи до 13кг.максимум.
• За дечиња од 9 кг до 36 кг. се поставува во правец на движење н автомобилот.
• 4 удобни позиции на седиштето;
• СПС – Систем за странична заштита што обезбедува дополнителна безбедност;
• Систем ISOFIX за дополнителна безбедност и полесно поставување на седиштето во автомобилот;
• Големо и удобно седиште со додаток на меко седиште за помали дечиња;
• Top tether за дополнителна безбедност;
• Прилагодлив потпирач за глава во 7 позиции;
• Систем за безбедност со 5 точки на поврзување;
• Појас со меки подлоги за рамо и пониски капаци на бравата;
• Мека перница за поддршка на целото тело;
• Квалитетен мек материјал за поголема удобност на дечињата;
• Упатства за монтирање на безбедносен каиш на седиштето во автомобилот.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ MULTISTAGE ТЕМНО СИВО ИЗОФИКС КИКАБУ

11.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!