LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ КРУЗЕР ГРАФИТ

6.490 ден

• Наменето за деца од 9-36 кg.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Безбедносен појас кој се регулира по висина.
• Мека подлога за удобно патување,
• Обезбедува максимална странична заштита од удар,
• Наслонот за грбчето може да биде прилагоден на 3 различни позиции.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ КРУЗЕР ГРАФИТ

6.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!