LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ ДИНО РОЗЕВО

4.690 ден

• Наменето за деца со тежина од 9 до 36 kg, I, II и III група (приближна возраст од 1 до 12 год.).
• Безбедносен систен со 5 точки на поврзување.
• Меки подлоги кои осигуруваат удобно патување. Потпирачот за грпчето се отстранува и седиштето се трaнсформира за поголеми деца – станува бустер седиште (III група).
• Обезбедува максимална странична заштита од удар.
• Прекривката се отстранува и може да се пере.
• Сертифицирано по ECE R44/04

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ ДИНО РОЗЕВО

4.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!