LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ АМАРО ТЕМНО СИВО ИЗОФИКС КИКАБУ

4.312 ден

• Седиште наменето за бебиња од 15 до 36 кг.
• Потпирач за главата со прилагодлива висина во 3 позиции.
• Луксузна ткаенина која помага да се зголеми удобноста на вашето дете.
• ISOFIX систем за дополнителна безбедност и лесна инсталација на седиштето во автомобилот.
• Упатства за монтирање на седиштето со ременот.
• Димензии на производот: 67x45x36см.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ АМАРО ТЕМНО СИВО ИЗОФИКС КИКАБУ

4.312 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!