LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

СЕДИШТЕ 4 СЕИФ БЕЖ ИЗОФИКС КИКАБУ

7.990 ден

• Седиште наменето за бебиња од самото раѓање до 36 кг.
• Од 0 до 9 кг. се поставува на задното седиште од автомобилот во насока обратна од
• движењето на автомобилот. Препорачанано користење во оваа позиција до 13 кг.
• Од 9 до 36 кг. се поставува во насока на движење на автомобилот.
• 3 позиции на наслонот на седиштето.
• Прилагодлив потпирач за глава во 9 позиции.
• Квалитетен и удобен материјал.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Мека подлога за помали дечиња која може да се извади кога повеќе нема да биде потребна.
• СПС-Систем за странична заштита што обезбедува дополнителна безбедност.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

СЕДИШТЕ 4 СЕИФ БЕЖ ИЗОФИКС КИКАБУ

7.990 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!