LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE РОЗЕВ КИКАБУ

7.590 ден

• Наменет за бебиња до 9 кг.
• Специјален дизајн на седиштето, тип гнездо кој овозможува максимална удобност.
• Многу мек, пријатен материјал за бебешката кожа.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Електронска смарт технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.
• 5 брзини на лулање.
• 12 мелодии, 2 со звуци од природата.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• EN16232 сертификат за безбедност.
• Работи со 4 x AA батерии за основната машина и 4 x ААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
• Адаптер вклучен во пакувањето и далечински управувач.
• ________________
• Димензии:
• Склопен: 53-78x85x66 cm.
• Teжина: 3 kg.
• Пакување: 50×16.5×76 cm.
• релаксатор за бебе, kikka boo, baby sleep, baby bed, бебе, бебешка лулашка, бебешко креветче

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР TWIDDLE РОЗЕВ КИКАБУ

7.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!