LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР МИА СТЕЛА БЕЖ КИКАБУ

8.690 ден

• Релаксатор
• ______________
• Погоден за бебиња од самото раѓање до 6 месеци
• 3 позиции на седиштето
• 5 нивоа за брзината на лулање.
• Опција за лулање со заклучување
• Послужавник со 2 држачи за чаши кој лесно се вади за одржување на хигиената.
• Музички уред со 6 мелодии и 5 звуци на природа.
• Регулирање на јачината на звукот.
• Меко и удобно седиште
• Опција за подесување на тајмер од 15,30 и 60 минути
• Ротирачки и светлечки уред со играчки.
• Ногарки кои не дозволуват лизгање.
• Перниче за глава кое може да се отстрани.
• Дизајниран за игра.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• 2 позиции на висина
• Димензии:67x75x87 cm.
• _____________________________
• Столче за хранење
• ___________________
• Наменето за деца од само раѓање до 6 месеци.
• 5 позиции за грбчето кои многу лесно се подесуваат, со една рака.
• 4 позиции за наслонот за ноџињата.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• Горната табла се отстранува лесно без да мора да се отстрани и долната и лесно се мие.
• Меко и удобно седиште.
• Лесен за склопување и пренесување.
• _____________________________
• Вклучен далечински управувач со вклучени батерии.
• Вклучен адаптер за користење без батерии.
• Работи на 2 ААА батерии за играчките и 4 D АА батерии за музичкиот уред кои не се вклучени во пакувањето.
• Димeнзии: 67х75х87cm.
• Наменет за деца од само раѓање до 9 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
55440 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР МИА СТЕЛА БЕЖ КИКАБУ

8.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!