LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР LULLA КИКАБУ

6.990 ден

• Наменет за бебиња до 9 кг.
• Специјален дизајн на седиштето, тип гнездо кој овозможува максимална удобност.
• 3 позиции на седиштето.
• Многу мек, пријатен материјал за бебешката кожа.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Електронска смарт технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.
• 5 брзини на лулање.
• 12 мелодии, 2 со звуци од природата.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• 7 бои на светлото.
• Можност за избор меѓу вртење на играчките, проектирање само на светлина или комбинација од двете.
• Безбедносен систем со 5 точки на поврзување.
• EN16232 сертификат за безбедност.
• Работи со адаптер вклучен во пакувањето и со 4хAA батерии за основната машина и 4хААА батерии за делот со играчките. Батериите се купуваат дополнително, не се вклучени во пакетот.
• _________________
• Димензии:
• Склопен: 60x79x74-109 cm.
• Teжина: 9 kg.
• Пакување: 47x32x60.5 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР LULLA КИКАБУ

6.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!