LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

РЕЛАКСАТОР ANGELS HUG КИКАБУ

11.990 ден

• Наменет за бебиња од самото раѓање до 9 кг.
• Патентиран изум на нов вид на многу издржлив мотор.
• Целосно безвучен режим кој ќе овозможи лесно и удобно заспивање.
• Електронска технологија за контрола која ја препознава тежината на бебето и автоматски ја одредува и одржува брзината на лулање.
• Две позиции за лулање кои ќе помогнат за смирување на бебето, странична и во права насока.
• Нов дизајн на седиштето кој ќе овозможи целосна удобност.
• 3 положби на седиштето и 2 позиции на наслонот за грпчето.
• Таблата за хранење може да се извади.
• 3 можности за подесување на функциите на делот со играчки:
• Играчките да се вртат со движења нагоре-надоле.
• Да има само светло.
• Да се вртат играчките си светло.
• 5 брзини на лулање.
• 12 мелодии, 2 со звуци од природата.
• Контрола на јачината на звукот.
• Подесување на лулањето во временски интервали на 8, 15 и 30 минути.
• Лесен за склопување и пренесување.
• EN16232 сертификат за безбедност.
• Димензи 47 х 32 х 60.5 см.
• Aдаптерoт е вклучен во пакувањето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
55174 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

РЕЛАКСАТОР ANGELS HUG КИКАБУ

11.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!