LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРОТЕКТОР ЗА ДУШЕК ЏЕРСИ ФИТЕД ДОТС 60Х120ЦМ КИКАБУ

620 ден

• Додајте допир на елеганција во детската соба со мек протектор составен од органски памук кој има безвременска привлечност.
• За максимална удобност со ткаенина која дише, еластичен водоотпорен материјал и вграден ластик.
• Производот е составен од 100% памук.
• Димензии на производот: 60×120 cm.
• Димензии на пакувањето: 27×22 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРОТЕКТОР ЗА ДУШЕК ЏЕРСИ ФИТЕД ДОТС 60Х120ЦМ КИКАБУ

620 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!