LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРООДУВАЛКА WALK AND LEARN СИНА КИКАБУ

2.890 ден

• Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете .Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката.Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.
• Производот користи 2×1.5 V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот : 37x42x40 cm.
• Димензиина пакувањето : 49x35x14 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРООДУВАЛКА WALK AND LEARN СИНА КИКАБУ

2.890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!