LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРООДУВАЛКА PLAY AND GROW СИНА КИКАБУ

2.590 ден

• Музичка проодувалка со рачка на четири тркала која ќе му помогне на вашето дете стабилно да го направи првиот чекор. На самата проодувалка има повеќе играчки за дополнителна забава на вашето дете. Од 6-9 месеци седи и си игра со играчките а од 9-18 месеци стои и оди со проодувалката. Може да се користи како играчка за на креветче или како едукативна масичка.
• Три топчиња кои тропкаат за дополнителна забава.
• Производот користи 3×1.5V AAA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 42x40x44 cm.
• Димензии на масичка: 27x33x23 cm.
• Димензиина пакувањето: 39x39x18 cm.

Нема на залиха

551174 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРООДУВАЛКА PLAY AND GROW СИНА КИКАБУ

2.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!