LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРООДУВАЛКА ДРАЈВ ЕНД ПЛЕЈ ПИНК КИКАБУ

3.790 ден

• Проодувалка 3 во 1. Вашето бебе може да ја користи како проодувалка, да стои и игра, да седи и да игра.
• Помага во подобрување на фините моторни вештини.
• Рачката има 3 нивоа на висина.
• Очите на колата може да се вртат.
• Брзо и едноставно склопување и расклопување.
• Наменет за бебиња од 6-36 месеци.
• Има звучни и светлоносни ефекти. Пријатни бебешки мелодии.
• Производот користи 2×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРООДУВАЛКА ДРАЈВ ЕНД ПЛЕЈ ПИНК КИКАБУ

3.790 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!