LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПРООДУВАЛКА 4 ВО 1 SWEET ESCAPE МИНТ КИКА БУ

2.690 ден

• Проодувалката 4 во 1 SWEET ESCAPE ќе му помогне на вашето бебе да ги направи првите чекори во забавна и безбедна атмосфера.
• Придонесува за развој на координацијата.
• Проодувалката е сооставена од 4 дела:
• – шетач,
• – маса за играње,
• – скутер,
• – автомобил за возење,
• Интерактивен панел со музика и светла,
• Интересни шарени фигури и пијано,
• Кошница со три обоени топчиња,
• Прилагодлива висина на рачката – 2 нивоа,
• Задни тркала што се заклучуваат,
• Работи со 3×1.5V AA батерии (не се вклучени),
• Погоден за деца над 12 месеци.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 2800 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПРООДУВАЛКА 4 ВО 1 SWEET ESCAPE МИНТ КИКА БУ

2.690 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!