LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОЗИЦИОНЕР ЗА СПИЕЊЕ СО МЕМОРИ ПЕНА МИНТ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

1.450 ден

• Позиционер за спиење со мемори пена кој ќе им овозможи на вашите бебиња мирно и безбедно спиење.
• Хипоалерген.
• Мемори пена.
• Памучна навлака.
• Пролагодливи потпирачи.
• Димезии на производот: 36х51х7cm.
• Димензии на пакувањето: 52x37x12cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
550221 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОЗИЦИОНЕР ЗА СПИЕЊЕ СО МЕМОРИ ПЕНА МИНТ ВЕЛВЕТ КИКАБУ

1.450 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!