LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА DREAM BIG ПЛАВА

Original price was: 3.490 ден.Current price is: 2.889 ден.-17% OFF

• Освежете ја детската соба со нова постелнина која истовремено нуди удобност и убава атмосфера.
• Постелнина која додава светлина и разиграно чувство на детскиот простор за спиење.
• Содржи 5 дела произведени од 100% памук.
• Димензии на производот:
• – Перница: 35×45 cm.
• – Навлака за перница: 35×45 cm.
• – Јорган: 95×135 cm.
• – Навлака за јорган: 95×135 cm.
• – Чаршаф: 100×150 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x32x15 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Тежина 1500 кг
Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОСТЕЛНИНА ОД 5 ДЕЛА DREAM BIG ПЛАВА

Original price was: 3.490 ден.Current price is: 2.889 ден.

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!