LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СО МРЕЖА ЗА ИНСЕКТИ СИВА

3.190 ден

• Подлога за спиење со мрежа за заштита од инсекти, идеална за Вашето бебе од самото раѓање.
• Со помош на мрежата Вашето бебе е заштитено од инсекти. Самата мрежа ( тулот ) обезбедува максимално удобно и пријатно спиење на Вашето бебе.
• Подлогата е составена од два дела: душек и мрежа ( тул ).
• Бебето е опкружено со меките рабови на подлогата и со тоа спие удобно од самото раѓање.
• Врвен квалитет.
• Производот е достапен во три бои: сива, розева и тиркизна.
• Производот е наменет е за бебиња од 0+ месеци.
• Димензии на производот: 70x60x70 cm.
• Димензии на пакувањето: 60x16x37 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА СПИЕЊЕ СО МРЕЖА ЗА ИНСЕКТИ СИВА

3.190 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!