LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

3.290 ден

• Подлогата на Fisher-Price нуди голем простор за истражување на вашето бебе додека расте од лежење и игра, до седење и зумирање наоколу со музика и светла.
• Доаѓа со 7 играчки, вклучува и огледало за само-откривање и дополнителни играчки што се прикачуваат на отстранливата лента за играчки, плус камион за сладолед што се притиска и пушта музика до 25 минути.
• Како што расте вашето дете, подлогата за игра станува амбиент за бескрајни авантури со возење додека малите деца ги туркаат играчките од фармата низ градот и над највисоките снежни врвови.
• Истражувањето на овој град помага да се зајакнат грубите моторни вештини на бебето, како и да се ангажираат нивните визуелни и аудитивни сетила.
• Производот може да се пере во машина.
• Димензии на пакувањето: 68x45x7 cm.
• Димензии на производот: 105×70 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА ИГРАЊЕ

3.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!