LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СЛИПИ СЛОТ КИКАБУ

2.872 ден

• Подлогата се карактеризира со јасни бои кои го развиваат видот и имагинацијата.
• Играчките се меки и плишани со што детето ќе биде безбедно за време на играта.
• Разнобојните топчиња се пластични и соодветни за игра.
• Производот содржи 20 топчиња во разни бои.
• Преку играта со топчиња децата учат како да ги распознаваат боите.
• Топчињата можете да бидат распостелени на подлогата.
• Има звучни ефекти.
• Производот користи батерии кои се вклучени во пакувањето.
• Димензии на пакувањето: 46x70x7 cm.
• Димензии на производот: 85x85x47 cm.

Нема на залиха

SKU: 550822 Категории , Ознака:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

подлога за бебешка гимнастика

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕШКА ГИМНАСТИКА СЛИПИ СЛОТ КИКАБУ

2.872 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!