LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕ ГНЕЗДО СО ИГРАЧКИ СИВА

2.792 ден

• Со помош на оваа убава бебешка подлога гнездо со играчки, вашето бебе може да спие безбедно а исто така и да си игра понатаму. Леглото е опремено со меко душече и благодарение на дебелите подигнати рабови вашето дете ќе се чувствува безбедно и сигурно.
• Бебешката подлога гнездо со играчки нуди 2 различни опции за употреба: како креветче за играње или само како креветче. Станува збор за 100% памучна обвивка која може да се пере на 30 степени, со отстранување на сунѓерчето од внатре.
• Може да се користи во креветчето, автомомобил, простор за играње во домот или родителскиот кревет.
• Подлогата може да се намалува со затегнување на жиците.
• Лесно се склопува и расклопува со помош на велкро лентите.
• Подлогата е составена од лак за играње со 3 играчки.
• Препорачлива возраст: бебиња на возраст од 0 до 9 месеци.
• Производот е достапен во сива боја.
• Димензии на производот: 85x11x46 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ЗА БЕБЕ ГНЕЗДО СО ИГРАЧКИ СИВА

2.792 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!