LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА РЕФЛУКС СО ПОЈАС СИВА

1.490 ден

• Бебињата се во постојана положба на лежење и многу бебиња имаат грчеви заради хранење со течна храна.Точната позиција на лежење е многу важна за вашето бебе.Прилагодливата подлога со велкро ленти и долната триаголна перница создаваат соодветна положба за лежење и удобно спиење на бебето.
• Димензии на производот: 42x68x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 43x69x17 cm.

Нема на залиха

SKU: 900149 Категории , Ознака:
Бренд: BABY JEM
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА РЕФЛУКС СО ПОЈАС СИВА

1.490 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!