LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА РЕФЛУКС СО ПОЈАС БЕЛА

2.072 ден

• Специјално дизајнираниот сунѓер му овозможува на вашето бебе удобно да спие. Овој производ нема терапевтски својства,се користи како помагало. Навлаката се отстранува за перење. Може да се користи како безбедна перница за спиење благодарение на прилагодливиот страничен потпирач. Со помош на појасот ќе бидете сигурни дека бебето нема да се лизга на перницата. На страните има посебна ткаенина која обезбедува проток на воздух.
• Димензии на производот: 42x68x3 cm.
• Димензии на пакувањето: 43x69x17 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА РЕФЛУКС СО ПОЈАС БЕЛА

2.072 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!