LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПОДЛОГА ГНЕЗДО 3 ВО 1 HARTS КИКАБУ

2.590 ден

• Најмеката прегратка после мајчината.
• 3 во 1 производ на Kikka Boo од мемори пена кој обезбедува максимална удобност на бебињата.
• Удобно бебешко гнездо за спиење.
• Подлога за количка или креветче.
• Перница за доење.
• Димензии на производот:95 x 63/40 x 20cm.

Нема на залиха

550353 Категории: , Достапно:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПОДЛОГА ГНЕЗДО 3 ВО 1 HARTS КИКАБУ

2.590 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!