LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЗА ПАТУВАЊЕ ЖОЛТО

416 ден

• Перничето е специјално дизајнирано за да го заштити вратот на бебето од можни несреќи.
• Достапно во минт и виолетова боја.
• Димензии на производот: 24x23x5cm.
• Димензии на пакувањето: 27x25x7cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЗА ПАТУВАЊЕ ЖОЛТО

416 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!