LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА МИНТ ВЕЛВЕТ 0-12М КИКАБУ

690 ден

• Перниче со слој од мемориска пена и мека памучна обвивка која е хипоалергена.
• Наменета за бебиња од 0 до 12 месеци.
• Погодна за во количка или автомобил.
• Одлична и практична за патување.
• Многу мек материјал што не поти.
• Димензии на кутијата: 45x23x3 cm.
• Димензии на производот: 39x22x2 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЧЕ ЕРГОНОМСКО СО МЕМОРИ ПЕНА МИНТ ВЕЛВЕТ 0-12М КИКАБУ

690 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!