LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЏОЈФУЛ МАУС КИКАБУ

1.290 ден

• Перница која ги крева бебињата во ергономска положба за удобно хранење.
• Идеален производ кој со сигурност ќе го искористите во вашите секојдневни потреби.
• Практична и лесна за одржување.
• Навлаката содржи патент со што се овозможува отстранување и перење на истата.
• Произведена од 100% памук.
• Силиконско полнење.
• Димензии на производот: 46x64x15 cm.
• Димензии на пакувањето: 48x66x17 cm.

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА ЗА ДОЕЊЕ ЏОЈФУЛ МАУС КИКАБУ

1.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!