LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ПЕРНИЦА МАЛА ЗА ДОЕЊЕ ПЛАВА

430 ден

• Благодарение на нејзината форма и обрачот за дополнителна поддршка на раката можете лесно да ја користите перницата за доење која не предизвикува алергискиинфекции и потење со својата мека исполнета структура и нејзината обвивка изработена од 100% памучна ткаенина.Обрачот се поставува на раката на мајката и обезбедува дополнителна поддршка на главата на бебето.
• Достапна во беж, сина и розева боја.
• Димензии на производот: 25x20x5cm.
• Димензии на пакувањето: 30x22x8cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ПЕРНИЦА МАЛА ЗА ДОЕЊЕ ПЛАВА

430 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!