LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОРГАНИЗАТОР ЗА ИГРАЧКИ ВО БАЊА ПЛАВ

400 ден

• Организаторот му дава на вашето дете лесен пристап до неговите играчки додека се бања.Бидејќи играчките се филтрираат и сушат во мрежата тие ќе бидат заштитени од влага и лоши мириси.Има кружен отвор за лесен пристап до играчките на вашето дете.
• Достапен во плава и розева боја.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОРГАНИЗАТОР ЗА ИГРАЧКИ ВО БАЊА ПЛАВ

400 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!