LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ ДЕЈ ИН ПАРИС 210ЦМ КИКАБУ

990 ден

• За насмеани и мирни ноќи,нежна,квалитетна и модерна оградица која ќе ја разубави собата на вашето детенце.
• Мека оградица која го штити вашето дете од непријатни удари и му овозможува чуство на сигурност.
• Димензии на производот: 60×120 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ОГРАДИЦА ЗА КРЕВЕТЧЕ ДЕЈ ИН ПАРИС 210ЦМ КИКАБУ

990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!