LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ HOODY ЦРНА КИКАБУ

2.390 ден

• Мека и удобна подршка за главчето на бебето.
• Меки сунѓери кај ноџињата.
• 2 позиции за носење на бебето. Со лицето свртено кон родителот 3-12 месеци.Со лицето напред-кога бебето е веќе спообно да си ја држи главата 6-24 месеци.
• Подесувачки појас со лесно прилагодување за поголема удобност. Широки прерамки кои се пролагодуваат според особата.
• Иновативна форма која подржува правилна ергономска позиција на бебето.
• Преклопна подршка за главата.Содржи лигавче од мек материјал и капа која се вади и се става по потреба.
• Препорачано за бебиња со тежина од 3,5 до 15 kg.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НОСИЛКА ЗА БЕБЕ HOODY ЦРНА КИКАБУ

2.390 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!