LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

НАВЛАКА ЗАШТИТНА ЗА СЕДИШТЕ БЕЛА

1.250 ден

• Лесно се отстранува.
• Може да се пере во машина за алишта.
• Погодна за сите модели на автомобилски седишта.
• Лесно се става на седиштето.
• Димензии на пакувањето: 27x33x3 cm

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

НАВЛАКА ЗАШТИТНА ЗА СЕДИШТЕ БЕЛА

1.250 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!