LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МИКРОФОН ПЛАВ СО СТАЛАК

700 ден

• Сетот се состои од 2 микрофони на сталак и додатно кабелче за поврзување со МP3 плеер.
• Наменет за караоке забава на вашите деца кои имаат можност сами да бираат музика од својот телефон, да пеат и да се забавуваат.
• Производот користи 3×1.5V AA батерии кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на производот: 67x30x23 cm.
• Димензии на пакувањето: 36x22x7 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Материјал

микрофон

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МИКРОФОН ПЛАВ СО СТАЛАК

700 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!