LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕКА ИГРАЧКА ЗА НА КОЛИЧКА БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

540 ден

• Meка играчка која е спремна да го запознае вашето малечко и да стане негов најдобар другар.
• При секое движење на рачето на вашето бебе се активираат тропките. Се состои од глодалка.
• Играчка со пријатни и весели бои која овозможува рано учење на боите.
• Димензии на производот: 30x5x5 cm.
• Димензии на пакувањето: 30x13x6 cm.

Нема на залиха

550757 Категориja:
Бренд: KIKKA BOO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕКА ИГРАЧКА ЗА НА КОЛИЧКА БЕЛА Д БАНИ КИКАБУ

540 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!