LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МЕЧКА БЕЛА СО РОЗЕВА ТРАКА 80ЦМ АМЕК

4.790 ден

• Ова убаво, снежно мече чека да го израдува својот нов сопственик, со својата мека плишана прегратка. На стапалото на мечето е извезен натписот „For someone special“, којшто во превод значи „За некој посебен“.
• Состав на производот: текстил, филери и бои безопасни за здравјето.
• Производот е достапен во бела боја.
• Производот може да се пере во машина за перење до 30°С.
• Димензии на производот: 80 cm.

Нема на залиха

8890103 Категориja: Достапно:
Бренд: AMEK
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МЕЧКА БЕЛА СО РОЗЕВА ТРАКА 80ЦМ АМЕК

4.790 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!