LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

МАСКА ЗА СПИЕЊЕ ЗАЈЧЕ БЕЛО

270 ден

• Квалитетна и пријатна маска за мирен сон.
• Му помага на вашето бебенце да не го прекинува сонот блокирајќи ја амбиенталната светлина.
• Не ја иритира кожата на вашето бебе,лесната и мека структура на маската која не врши притисок врз очите овозможува удобно да се носи за време на спиењето.
• Димензии на производот: 36х19 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

МАСКА ЗА СПИЕЊЕ ЗАЈЧЕ БЕЛО

270 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!