LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ ЗА ХРАНИЛКА

890 ден

• Лигавчето со долги ракави е дизајнирано за да може да го користи Вашето дете за време на оброците и времето за играње. Лигавчето се облекува, со неговите долги краеви ја покрива хранилката и може да се прицврсти и фиксира со краевите.
• Лигавчето обезбедува заштита на облеката при оброците, материјалот не дозволува пропуштање при што облеката останува сува а хранилката чиста.
• Лигавчето е лесно за употреба, собирање и се складира во торбичка.
• Со неговата водоотпорна ткаенина, лесно е да се брише, мие и да се суши.
• По секоја употреба препорачливо е да се мие со топла вода со сапуница.
• Димензии на производ: 61×80 cm.
• Димензии на торбичка: 20×16 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛИГАВЧЕ СО РАКАВИ ЗА ХРАНИЛКА

890 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0

Додадено во желботека!