LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

ЛАЖИЧКИ СИЛИКОНСКИ ВО КУТИЈА 2 РОЗЕВИ КИКАБУ

420 ден

• Силиконски лажички за удобно и безбедно хранење на бебињата.
• Мекиот и заоблен дизајн го спречува повредувањето на непцата.
• Направени од безбедни материјали.
• Без БПА.
• Лесни за одржување.
• Доаѓаат заедно со кутија за поголема заштита.
• Наменети за деца над 4 месеци.
• Димензии на производот: 15×3 cm.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

ЛАЖИЧКИ СИЛИКОНСКИ ВО КУТИЈА 2 РОЗЕВИ КИКАБУ

420 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!