LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ MEDLEY РОЗЕВО СО 2 НИВОА КИКАБУ

5.290 ден

• Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• 2 нивоа за поставување на душекот.
• Тенка подлога душек.
• Отвор со патент на едната страна за полесен пристап.
• Голем помошен страничен џеб.
• Многу лесно за склопувње.
• Торба за носење.
• Димензии на креветчето: 120x60x75 cm.
• Димензии на расклопено креветче: 20x21x75 cm.
• Тежина : 7.8 kg.
• Европски стандард за безбедност: EN716-1/2

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ MEDLEY РОЗЕВО СО 2 НИВОА КИКАБУ

5.290 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!