LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ DOLCE SONNO PLUS РОЗЕВО СО ЗАЈЧЕ КИКАБУ

8.490 ден

• Наменето за деца од самото раѓање до 36 месеци.
• Две нивоа за поставување на душекот. Второто ниво се поставува многу лесно со патент.
• Удобна подлога за преслекување.
• Голем помошен страничен џеб.
• Едната страна се отвара со патент.
• Тркала за полесно движење, со фиксатор.
• Тенка подлога душек.
• Музичка вртелешка.
• Торбица за носење.
• Мрежа за заштита на бебето од инсекти која лесно се вади.
• Креветче кое може да се трансформира во лулка.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ DOLCE SONNO PLUS РОЗЕВО СО ЗАЈЧЕ КИКАБУ

8.490 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!