LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ DESSINE MOI РОЗЕВО КИКАБУ

5.990 ден

• Наменето за бебиња од самото раѓање до 36 месеци.
• Лесна и алуминиумска рамка.
• 2 нивоа за поставување на душекот. Првото ниво лесно се поставува со патент.
• Комфорна подлога за пресоблекување.
• Тенка подлога душек.
• Тркалца за полесно движење.
• Џеб за играчки на едната страна.
• Отвор со патент на едната страна за полесен пристап.
• Многу лесно за склопувње.
• Торбица за носење.

На залиха

Детали за испорака: 3 - 5 дена
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ DESSINE MOI РОЗЕВО КИКАБУ

5.990 ден

На залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!