LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТЧЕ BONNE NUIT СИВО 2020 КИКАБУ

6.290 ден

• Креветче кое им овозможува на родителите да се блиску до своето новороденче и во текот на ноќта.
• Предната страна многу лесно се отвара со патент, голема помош за мајките кои ги дојат своите бебенца.
• Опцијата за лулање ќе помогне за побрзо успивање на бебињата.
• Корпата се вади и може да се користи посебно.
• Со производот е вклучено и душече.
• Димензии на креветчето: 95 х 54 х 72 см
• Креветчето е за бебиња од 0 до 6 месеци или со тежина до 9 кг.
• Европски стандарди за безбедност: EN R716 -1/2

Нема на залиха

СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТЧЕ BONNE NUIT СИВО 2020 КИКАБУ

6.290 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!