LOCO CROCO
Бесплатна испорака за нарачки над 3000 денари.

Безбедно онлајн плаќање со кредитна картичка.

Брза и безбедна испорака на сите производи.

КРЕВЕТ ДРВЕН ХУГО БЕЛ СО ДРВО

9.890 ден

• Модерно детско креветче, достапно во продавниците на Loco Croco.
• Ова креветче се карактеризира со висок квалитет, изработка од најдобри материјали за вашите дечиња да имаат безбеден и удобен сон кој што е важен за нивниот раст и развој.
• Креветче кое е опремено со 3 шипки кои може да се одстранат за поголемите дечиња самостојно да стануваат.
• 3 нивоа за прилагодување на висината на душекот 23, 40 и 50 cm.
• Наменето за деца од самото раѓање.
• Внатрешни димензии: 120×60 cm.
• Надворешни димензии: 87x124x66 cm.

Нема на залиха

7886060 Категории: , Достапно:
Бренд: LOCO CROCO
СПОДЕЛИ

Карактеристики

Баркод

ПАР

LOCO CROCO.

Особено сме горди на нашата голема понуда на бебешка опрема, а уште повеќе на нашиот личен бренд на LOCO CROCO кој содржи детски седиштата за во автомобил , трицикли, детски колички и хранилки, кои веќе си обезбедија добро и препознатливо место на нашиот пазар.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Пристапни цени

КРЕВЕТ ДРВЕН ХУГО БЕЛ СО ДРВО

9.890 ден

Нема на залиха

КОШНИЧКА 0
Додадено во желботека!